GMX480
YARIOTOMATİK GYROMİXER

GMX480’i  tasarlarken, kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bir makine olmasını hedefledik. Sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş olan MİXSERVİS ekibinin desteği ile, piyasada mevcut kullanımda olan farklı marka ve modeldeki makinalardan gelen şikayetlere de çözümler ürettik. Sonuç olarak yenilikçi, ekonomik ve kullanımı rahat bir makine ortaya çıkardık.

GMX480’in yenilikçi özelliklerinden bazıları;

 

DÜŞÜK ELEKTRİK SARFİYATI

    Enerji verimliliği ve çevresel duyarlılığın öneminin herkezce bilindiği günümüz koşullarında, mümkün olan en az enerji sarfiyatı ile karıştırma yapabilecek mekanizmalar geliştirdik. Karıştırma esnasında harcanan toplam güç 550 watt seviyesindedir.

 

DAHA HIZLI KUTU SIKMA VE AÇMA

  Operatör kontrollü sıkma motoru sayesinde, tam otomatik makinalardaki kullanım rahatlığını sunması yanında, kutu sıkma ve açma süresini kısaltılmış olması sağlanmış ve tam otomatik makinalarda sıklıkla yaşanan boya kutusunun fazla basınç altında kalarak deforme olma problemi de ortadan kaldırılmıştır.

 

KORUMALI VİDALI MİL VE YATAKLAR

  Sıkma mekanizmasının hareketini sağlayan vidalı mil ve yatakların yüzeyi kapatılarak, dönme esnasında boya kutusundan savrulabilen damlacıklara karşı koruma altına alınmıştır.

 

KAYIŞ/KASNAK YOK!

   GMX480 tasarımında kayış/kasnak kullanılmamıştır. Bu sayede hedeflenen daha sessiz çalışma ve bakım maliyetinde azalma gerçekleşmiştir.

 

ELEKTRONİK KART YOK!

Tam otomatik makinalarda kullanılan elektronik kart, sensör vb. parçaların arıza yapma yüzdesinin yüksek olması sebebiyle, elektronik kart kullanmadan karıştırma yapacak bir sistem geliştirilmiştir.

 

360° HAREKETLİ TEKERLER

Makinaların oldukça ağır olmalarından kaynaklanan, bakım, temizlik vb. sebeplerle  hareket ettirilmek istendiğinde ciddi zorluklar yaşandığı bilinmektdir. GMX480’in ayakları bir anahtar yardımı ile yukarı kaldırıldıktan sonra zahmetsizce, tek bir kişi tarafından istenilen yöne hareket ettirilebilmektedir.

 

GÜÇLÜ AYAK YAPISI

    Mevcut makinalarda ayak yapısının yeterinde güçlü olmaması ve makine transferleri esnasında kolayca hasar aldıkları görüldüğünden , makinamız için sağlam ve kolay ayarlanabilen ayak yapısı tasarladık.

  

KOLAY AYRILABİLEN DIŞ GÖVDE

Bakım ve temizlik gerektiğinde, makine dış gövdesi makinadan kolaylıkla ayrılabilmektedir. Bu sayede ferah bir çalışma ortamı elde edilebilir ve planlanan bakım yada temizlik işi kısa sürede kolayca tamamlanır.